Informace

  • Obchodní podmínky

  • Vrácení zboží

  • Ochrana osobních údajů

  • Časté dotazy

Časté dotazy

V čem jsou naše přání specifická?

Naše přání jsou specifická v tom, že si je můžeš přizpůsobit přesně podle svých vlastních představ. Přidáš si své vlastní úžasné fotografie, vymyslíš originální text a vytvoříš si tak jedinečné přání, které nikde jinde nenajdeš.

Naše platforma je také specifická v tom, že si můžeš vybrat, zda přání zašleš přímo obdarovanému poštou anebo přání daruješ osobně. Pokud ho budeš zasílat poštou obdarovanému, tak ho za tebe rovnou pošleme. Pokud se rozhodneš přání darovat osobně, pošleme ho tobě s obálkou zdarma navíc, abys přání mohl okouknout a poté ho sám vložil do obálky, než ho daruješ.

U nás najdeš nepřeberné množství přání k různým příležitostem pro mámu, tátu, dceru, syna, prarodiče, tetu, strejdu, kamarádku, kamaráda, švagrovou a mnoho dalších.

Z jakého papíru jsou přání vyrobena?

Naše prémiová přání jsou vyrobena z luxusního papíru, který vyniká svou kvalitou a pevností díky vysoké gramáži 350 g/m2.

Každé přání je navíc z vnější strany zalaminováno a vytváří tak nádherně lesklý povrch, na kterém krásně vyniknou barvy a který vydrží být roky stále stejně krásný jak na pohled, tak na dotek.

Z vnitřní strany je pak přání sametově jemné pro hřejivější dojem z konkrétního věnování, které se uvnitř karty nachází.

Mohu poslat přání přímo obdarovanému?

Ano, po vytvoření přání si můžeš sama/sám vybrat, jakou metodu zaslání zvolíš. Pokud ho budeš zasílat poštou obdarovanému, tak ho za tebe rovnou pošleme. Pokud se rozhodneš přání darovat osobně, pošleme ho tobě s obálkou navíc, abys přání mohl/a okouknout a poté ho sám vložil/a do obálky, než ho daruješ.

Do jaké obálky se přání vejde?

S obálkou si nemusíš lámat hlavu.

Pokud si přání necháš zaslat sám sobě, abys jej pak osobně věnoval/a obdarovávanému, přidáme ti do obálky i jednu prázdnou obálku navíc. Můžeš tak přáníčko do obálky sám vložit před tím, než ho daruješ.

Pokud přáníčko posíláš rovnou obdarovanému, tak již bude vloženo do obálky námi a příjemce ho takto najde ve své poštovní schránce.

Bude přání v té stejné barvě jako na mojí obrazovce nebo v telefonu?

Každý monitor zobrazuje barvy trochu rozdílně na základě konkrétního nastavení hardwarových technologií a také konkrétního nastavení barev (např. výchozí nastavení barev, barevná teplota, sytost a kontrast atd.).

Navíc optická zařízení (monitory, obrazovky, projektory) využívají aditivní míchání barev, zatímco tisková zařízení používají subtraktivní míchání barev.

Z tohoto důvodu může mít výsledné vytisknuté přání o trošičku jiný odstín, než si měl/a zobrazeno na tvojí obrazovce při zadání objednávky.

Můžeme tě ale ujistit, že používáme kalibrované tiskárny, které tisknou barvy v té nejlepší možné kvalitě a barvy tak budou působit sytě a nádherně.

Mohu změnit již odeslanou objednávku?

Všechna přání jsou dělaná na míru a proto tě prosíme o důkladnou kontrolu všech textových políček a nahraných fotografií před tím, než objednávku odešleš.

Pokud se ti ale chybička přeci jen vloudí, kontaktuj nás nejpozději do 3 hodin od potvrzení objednávky na info@posliprani.cz a my se vynasnažíme to společně nějak vyřešit.

Za jak dlouho mi přání přijde?

Uděláme vše pro to, aby si přáníčko obdržel/a co nejdříve.

Pokud si vybral/a prioritní zaslání, obdržíš přání zpravidla do 2-3 pracovních dnů ode dne potvrzení objednávky.

Pokud si vybral/a ekonomické zaslání, obdržíš přání zpravidla do 3-5 pracovních dnů ode dne potvrzení objednávky.

Kam lze přání zaslat?

Naše přání zasíláme v současné době po celé České republice. Pokud bys měl/a nějaké jiné požadavky, kontaktuj nás na info@posliprani.cz.

Nepřišla mi žádná faktura, co mám dělat?

Jako potvrzení o nákupu ti postačí email s potvrzením objednávky a číslo objednávky. Je to dostačující i pro nás v případě, že by se ti něco nezdálo a chtěl/a si řešit reklamaci.

Pokud máš ale i tak o fakturu zájem, kontaktuj nás na info@posliprani.cz a my ti ji obratem zašleme.

Nejsi s objednávkou spokojen/a?

Kontaktuj nás na info@posliprani.cz abychom to mohli společně vyřešit. Vytiskneme ti přání znovu anebo ti vrátíme peníze. Jsme si totiž jisti kvalitou našich produktů a ty jako zákazník jsi u nás vždy na prvním místě.