Vznik platformy POŠLI PŘÁNÍ

Ahoj, jmenuji se Jana. Jsem designérka a kreativní výrobce originálních přáníček a také zakladatelka firmy Pošli Přání. Jsem také máma tří úžasných dětí a manželka skvělého chlapa, bez kterých by tato platforma nikdy nevznikla.

Dnes už vím, že k narozeninám, k Vánocům a k dalším příležitostem není důležité co daruji a kolik to stálo, ale spíš, jaké tím vyvolám emoce. Emoce jsou totiž to, co si budeme navždy pamatovat. Mé děti a má rodina mi toto dokazují snad každý den. Dnes už také vím, že když dám někomu přání s jeho vlastními fotografiemi a napíši mu tam ještě i nějaký krásný vzkaz, tak mu tím udělám obrovskou radost a opravdu vykouzlím úsměv na tváři :-)

Vždycky jsem si to ale neuvědomovala a před každými narozeninami mých milovaných anebo před různými svátky (Valentýn, den Otců, Vánoce) jsem nevěděla, čím udělat radost. V mé hlavě mi to šrotovalo…už zase další narozky? Co zase koupím? Co zase dám za dárek dětem, abych je potěšila? Vymýšlela jsem vše možné, někdy uspěla, ale někdy vůbec a dárek zůstal v krabičce nevyužitý…a já měla nic moc pocit z toho, že jsem se ‘netrefila’. Někdy to bylo náročné všechny tyto pocity zpracovat.

Jelikož jsme ale česko-anglická rodina a ne vždy jsme mohli dárky předat svým bližním osobně, začali jsme posílat přání na dálku s využitím anglických platforem, kde se přání dala vytvořit s vlastními fotografiemi a texty. Byl to najednou skvělý pocit, že můžeme poslat něco osobního od srdce bez toho, aniž bychom se osobně viděli a zároveň jsme si uvědomovali, že i tak uděláme obdarovanému velkou radost. V Anglii konkrétně mají přání snad ke všem příležitostem, věnují přání separátně mamince, strýčkovi, prarodičům, švagrovi, učitelce, no prostě pro každého se něco najde. My toto začali dělat také, jediným problémem bylo, že stránky, kde jsme přání objednávali, byly anglické a pokud bych něco takového chtěla poslat a věnovat v Česku, tak chyběla česká diakritika, strašně dlouho trvalo než to sem zaslali a také to bylo hodně drahé.

A proto se mi v hlavě zrodila myšlenka na vytvoření naší vlastní české online platformy Pošli Přání a tuto myšlenku se nám také podařilo zrealizovat. Vytvořili jsme funkční a trendy platformu, kde je možné nahrát si vlastní originální fotky, doplnit je autentickými texty a rovnou je darovat našim nejbližším. Jak už osobně (což je samozřejmě ta lepší varianta, protože vidíš tu radost v očích obdarovaného), tak i zaslat poštou (v době covidové k nezaplacení). Najdeš u nás přání k různým příležitostem, pro dceru, syna, maminku, tatínka, dědečka, tetičku, bratra anebo třeba pro nejlepší kámošku. Denně vytváříme a přidáváme nová přáníčka, aby bylo neustále z čeho vybírat.

A pokud se chceš i ty při předávání dárků cítit skvěle jako já, tak si zkus nějaké naše přáníčko vytvořit a pak jej následně darovat. Cítíš to stejné jako já? To překvapení, když se obdarovaný vidí na přáníčku, ta radost a nadšení v očích, že je to opravdu o nich a z lásky! Ten pocit stojí za to, tak to zkus!

Pošli přání a vykouzli úsměv na tváři svých nejbližších :-)

Jak to vše funguje?

 • Originální design

  Originální design

  Vybereš si dechberoucí přání v designu a velikosti přesně podle tvých představ a podle příležitosti věnování. Stačí si jen rozhodnout, které tě nejvíce ohromilo a nejvíce ti rezonuje s obdarovávaným.

 • Vlastní úprava

  Vlastní úprava

  Každé přání si aktualizuješ svým autentickým textem, přidáš jména a nahraješ senzační fotky ze svého vlastního počítače nebo telefonu.

 • Vytisknutí přání

  Vytisknutí přání

  Po odeslání objednávky ti přání vytiskneme na luxusní papír s laminovaným povrchem přesně podle tvé vybrané velikosti. Navíc se nemusíš bát, že přání vybledne nebo se časem zničí, protože právě laminace přání zajistí dlouhotrvající kvalitu jak na pohled, tak na dotek.

 • Originální design

  Doručení na adresu

  Je jen na tobě, jestli přání zašleme rovnou obdarovávanému anebo jestli ho budeš darovat osobně. V prvním případě ho zašleme v obálce přímo na adresu obdarovávaného. V druhém případě přání zašleme tobě s obálkou navíc tak, abys ho mohl nejprve okouknout a poté ho sám vložil do obálky a osobně věnoval obdarovávanému.